Podsumowanie charytatywnej akcji „Pomagamy Jakubowi”

 

Dzięki pomocy i zaangażowaniu Pana Starosty Krzysztofa Bieńkowskiego, Pracowników starostwa i naszej szkoły w dniu 06.12.2022r na hali ZSP w Przasnyszu przy ul. Sadowej odbył się mecz charytatywny na rzecz naszego ucznia Jakuba. Cały dochód z meczu, w wysokości ponad 5 tysięcy złotych, został przekazany na leczenie naszego ucznia.

Mikołajkowy dzień, to nie tylko mecz piłki siatkowej pomiędzy pracownikami ZSP a pracownikami Starostwa Powiatowego w Przasnyszu, to także kiermasz ciast i rewelacyjny taniec zumba prowadzony przez naszą absolwentkę Aleksandrę Ferenc. Jestem wdzięczna, że w tak krótkim czasie wydarzyło się tyle dobra i jedności. Chciałabym podziękować przede wszystkim:

1. Panu Krzysztofowi Bieńkowskiemu,

2. Pani Magdalenie Kowalewskiej,

3. Pani Annie Walczewskiej,

4. Pani Katarzynie Szmytkowskiej,

5. Panu Kamilowi Lewickiemu, prezesowi firmy Baltic Spedition w Ciechanowie,

6. Zawodnikom drużyn siatkarskich,

7. Uczniom i ich opiekunom zajmującym się kiermaszem ciast ( ul. Gdańska Pani Zofiia Janowska, ul. Sadowa Pani Beata Głażewska, ul. Mazowiecka Pan Michał Mocek)

8. Pracownikom ZSP i uczniom biorącym udział w zumbie,

9. Uczniom z klasy 4 LOHp ( Kindze Różańskiej, Piotrowi Jeznach, Wiktorii Wdowińskiej, Lidce Niestępskiej, Natali Wójcik, Marcinowi Lidzkiemu, )

10. Panu Janowi Dawidziuk za zapewnienie opieki medycznej.

Jesteście wspaniali, dzięki Wam to wydarzenie wzbudziło w uczestnikach wiele dobroci i życzliwości, a Jakubowi dało nadzieję na powrót do zdrowia. Jeszcze raz dziękuję za wsparcie, pomoc, okazanie serca i towarzyszący uśmiech.

 

Agnieszka Dawidziuk