24 stycznia odbyło się uroczyste wręczenie nagród i dyplomów w kolejnej edycji ogólnopolskiego konkursu języka angielskiego „Forget-Me-Not” pod patronatem czasopisma „Języki Obce w Szkole”. Finał konkursu odbył się 24 listopada, brało w nim udział 27 uczniów. Celem konkursu było rozbudzenie wśród uczniów zainteresowania językiem angielskim, podniesienie umiejętności językowych, promowanie czytelnictwa oraz podniesienie samooceny uczniów.

Pierwsze miejsce w konkursie zajęły ex aequo Zuzanna Juszkowska z I LOH oraz Wiktoria Jaśkiewicz z II LOH. Drugie i trzecie miejsce zajęli uczniowie klasy II Ti – Jakub Nidzgorski i Daniel Moczulak. Ponadto dyplomy z wyróżnieniem otrzymali: Lena Guzowicz I LOH, Dagmara Kobylińska II LOH, Kamil Jaroch I LOH1, Adrian Zadrowski II LOH i Rafał Krzemiński II TL. Dyplomami uznania nagrodzono: Igę Grzeszczyk I LOH, Marię Mięsowską I LOH, Bartosza Olszewskiego I LOH, Andrzeja Gołotę I OPW, Gabrielę Kotowską II LOH, Wiktorię Król II LOH, Norberta Gacha II Ti, Igora Karwackiego II Ti, Miłosza Przybysza II Ti, Kacpra Tomaszewskiego II Ti i Katarzynę Olszewską II TL.

Laureaci trzech pierwszych miejsc otrzymali bony podarunkowe a pozostali wyróżnieni uczestnicy nagrody książkowe. Fundatorem nagród była Rada Rodziców, a wręczył je osobiście Dyrektor Szkoły – Pan Paweł Stanisław Szczepkowski.

Koordynatorkami konkursu były Agnieszka Valentić – Szukała i Dorota Socha.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów językowych!